arama

Sizi Hangi Ağaç Yansıtıyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Beğen
    Loading...

Ağaçlar da insanlar gibi birer canlıdır. Araştırmaların gösterdiğine göre her ağacın kendine has duygu ve davranışları bulunmaktadır. Aynı zamanda her ağaç bir insan karakterini yansıtmaktadır. Mutlaka sizin karakterinizi de yansıtan bir bitki vardır.

Doğum Tarihine Göre Ağaç Türleri

1-31 Ocak-Köknar: Gizemli olan her şeyi severler, arkadaş çevresine karşı ilgili fakat normal zamanlarda bencil bir yapısı vardır. Güvenilir kişiliklidir ama sevgili olunması zor kişilerdir. Çünkü hiçbir şekilde tatmin olmazlar ve sürekli daha fazlasını isterler.

1-28 Şubat-Karaağaç: Liderlik ruhuna sahiptirler, titiz ve sürekli farklı kıyafetler giyinmeyi severler, Lider yapısında oldukları için başkalarından emir almaktan hoşlanmazlar. İnsanlara karşı hem gönülleri hem de elleri açıktır.

1-31 Mart- Selvi: Arkadaş canlısı bir kişiliktir. Yalnızlığı sevmez ve paraya fazla meraklıdırlar. Güçlü bir ruhları ve fiziksel yapıları vardır.

1-30 Nisan-Kavak: Güvenilir ve arkadaşlarını seven bir kişiliktir. Fakat çok çekingendir sadece hakkını savunma konusunda ileriye atılıp cesaretlenir.

1-31 Mayıs Sedir: Lüks yaşamayı seven ve arkadaş ortamında sevilen bir tiptir. Girdiği her ortama sıcaklık katar. Ayran gönüllü değildir, sürekli olarak sevgili değiştirmez severse gerçekten sever, aşkının peşinden gider.

1-30 Haziran-Çam: Çok hızlı gönlünü kaptırır aynı hızla da soğur insanlardan. Fazla arkadaşı yoktur, arkadaşlıkları uzun sürer, sağlam karakterlidirler.

1-31 Temmuz-Salkımsöğüt: Çok hayal peresttir. Hayallerinin içinde yaşar ve onların peşinden giderler. Arkadaş canlısı kişilikleri ile ön plana çıkarlar.

1-30 Ağustos-Ceviz: İş disiplini yüksektir, işinden azla taviz vermek esneklik yapmaz. Hayatı gelişine göre yaşar ve dışarıdan gelen engellemelere ve saldırılara karşı dayanıklıdır.

1-31 Eylül-Meşe: Acımasız ve çok güçlüdür. Kesinlikle hayatında ki hiçbir şeyden taviz vermeyi sevmez. Her zaman kendi bildiği doğruların peşinden koşar.

1-30 Ekim-Gürgen: Dış görünüşüne önem verir, çok alımlıdır. Sürekli olarak değişik tarzlar denemeyi sever. Arkadaş ortamının cool kişidir.

1-31 Kasım: Fındık: İnsanların dilinden anlayan, çekici bir kişiliktir. İnsanlara nasıl hitap edilmesi gerektiğini iyi bilir ve insanları kendine çok çabuk bağlar.

1-31 Aralık-Zeytin: Tam bir deniz ve barış kişisidir. Karmaşayı sevmez sakinlik taraftarıdır. Kavga veya münakaşalara girmez.