Müzik indir

arama

Siğiller İçin Bitkisel Çözümler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Beğen
    Loading...

Siğillere neden olan virüslerdir ve bu virüslere de kesikler, yaralar sebep olur. Siğiller bulaşıcıdır ve 120 farklı siğil çeşidi bulunmaktadır. Daha çok dizler de ve yüzlerde görülen siğiller, cinsel organlarda da çıkabilir ve en tehlikelileri bunlardır. Zira, cinsellik yolu ile bu siğiller çok daha kolay geçer. Siğiller için evde uygulayabileceğiniz bitkisel reçeteler aşağıdaki gibidir.

Kırlangıç Otu: Kırlangıç otunun özünde süt bulunur ve bu bitkiden elde edilen süt, siğillerin üzerine sürülür. Günde 3 kez sürülmelidir.

Labada Yaprağı: Labada yapraklarının sıkarak suyu çıkarılır ve elde edilen bu su siğillerin üstüne sürülür. Günde 3 kez bu işlem tekrarlanır. Labada yapraklarını kaynatarak, elde edilen suyu siğillerin üzerine de sürebilirsiniz.

Güneş Gülü: Güneş gülü bitkisinin ezilerek suyu çıkarılmalı ve bu su siğillerin üstüne konulur. Günde 3 veya 4 kez bu işlem yapılmalı.,

İncir Sütü: İncir sütü de siğillere iyi gelmektedir. İncir sütü günde 2 kez, siğillerin üstüne sürülür.
İncir Yaprağı: İncir yaprağını sıkın ve çıkan suyu siğillerin üzerine sürün.

sigil-1
Gül: Güller ezilir ve siğillere sürülür. Günde 3 kez bu bitkisel tedavi yöntemi tekrarlanır.

Kasnı Dişi: Kasnıyı toz haline getirerek, mum ile merhem haline getirilir. Daha sonra siğillerin üzerine konur.

Akhindiba: Akhindiba ezerek toz haline getirilir ve bal ile birlikte macun haline getirilir. 1 ceviz büyüklüğünde tüketilir(gece yatmadan önce).