Müzik indir

arama

Göğüs Hastalıkları İçin Bitkisel Tavsiyeler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Beğen
    Loading...

Göğüs hastalıkları birçok hastalığı kapsar. Göğüs kanseri, öksürük, göğüs ağrıları göğüs hastalarından bazılarıdır. Göğüs hastalıklarına yakalanmamak için ve bu göğüs hastalıkları ile savaşmak için aşağıda ki bitkisel reçeteleri kullanmanızı öneririz.
Mersin Meyvesi: 4 – 6 gram mersi meyvesini kaynamış bir bardak suyun içine koyun ve 10 dakika kadar ılımasını bekleyin. Günde 2 veya 3 bardak içilmesi tavsiye edilir.
Sarımsak: 100 gram miktarında ki sarımsağı ezin ve yine 100 gram suyun içine koyun. Suyun ılık olmasına dikkat etmelisiniz. 1 gün bu şekilde bekletin ve bezle süzdükten sonra günde 3 kez 25 – 30 damla içiniz.
Acı Bademiçi: Acı bademiçini yemek ile beraber yemelisiniz ve günde maksimum 6 adet tüketmelisiniz. Göğüste ki irinlerin temizlenmesini sağlar.
Kakule: Kakuleyi toz haline getirin ve 0.3 – 0.5 gram günde 3- 4 kez tüketin. Bir diğer kakule tarifi ise, 4 – 10 gram kakuleyi bir bardak su çıkacak kadar kaynatın. Elde edilen suyu günde 2 veya 3 bardak tüketin.

Close up of doctor's body holding tablet pc with media illustration

Close up of doctor’s body holding tablet pc with media illustration

Mersin Yaprağı: 4 – 6 gram miktarında ki ufalanmış mersin yaprağını kaynamış bir bardak suyun içine koyun. 10 – 15 dakika kadar soğumasını bekleyin ve günde 2 – 3 bardak tüketin. Yemeklerden önce içilmesi tavsiye edilir. Mersin yaprağını, toz haline getirip 3 -5 gram yemekten önce içerek de kullanabilirsiniz.