Müzik indir

arama

Felci Önlemek İçin Bitkisel Tavsiyeler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Beğen
    Loading...

Daha önce hiç felç geçirmemiş birisine göre, daha önce felç geçirmiş bir insan 10 kat daha fazla tekrardan felç geçirebilme ihtimaline sahiptir. Boyun da yer alan şah damarında ki daralma veya atrial fibrilasyon felç geçirmeye neden olan en büyük etmenlerdir. Felci önlemek için, aşağıda yer alan bitkisel reçeteleri uygulamanızı tavsiye ederiz. Tavsiye edilen bu bitkisel karışımların felci önlemek için tavsiye edildiğini ve bir tedavi yöntemi olarak sizlere sunulmadığını lütfen unutmayınız.
Zencefil Kökü: Zencefil kökünü kaynatıp, günde 2 veya 3 bardak tüketilmesi felci önlemek için oldukça etkilidir.
Zencefil Tozu: 1 kaşık(çay kaşığı) zencefili kaynar bir bardak suyun içine atın ve 10 – 15 dakika kadar soğumasını bekleyin. Günde 3 bardak içilmesi tavsiye edilmektedir. Bir diğer tarif ise, zencefil tozunu 0.5 – 1 gram şeker ile birlik de günde 3 defa tüketmenizdir.
Ardıç Yağı: Bel bölgesi, bacaklar ve kalça ardıç yağı ile birlik de ovulmalıdır. Belde oluşan kireçlenmenin sebep olduğu ayaklarda ki güçsüzlükler için ardıç yağı oldukça etkilidir.
Bir diğer ardıç yağı tarifi ise, 8 damla ardıç yağının şeker ile birlikte alınmasıdır.

felc-nasil-olur-1072
Ökse Otu: 2 – 4 gram ökse otunun yaprak dallarını kaynamış bir bardak suyun içine atınız. 10 dakika bekledikten sonra, günde 2 veya 3 bardak içmeniz tavsiye edilmektedir. Ökse otunun yaprak dalları yerine tohumunu da kaynatabilirsiniz.